GEWO Nexxus EL Pro 43

    Ilgalaikės bandymų serijos su griežčiausiomis geometrinėmis ir žaidimo ypatybių tolerancija skirtingomis sąlygomis sudarė pagrindą: rezultatas buvo tobulas naujo lygio derinimas. Mūsų misija yra sukurti maksimalaus tikslumo gumas, kurios atitiktų šiuolaikinio stalo teniso reikalavimus. Taigi, kai naudojate GEWO Nexxus Pro su pažangiausia technologija (nexxTT, N.E.P., Maxximum.Power.Play.) ant pagrindo, žinote, ką gausite: patį geriausią rezultatą.

    Naujausi fiziniai patobulinimai (pvz., nauji kamuoliai) ir patirtis, įgyta vykdant ilgalaikes projektavimo ir bandymų serijas visame pasaulyje (įskaitant daugybę aukščiausio lygio GEWO žaidėjų, talentų ir trenerių iš įvairių sričių), baigėsi vienu tikslu: „nexxTT Generation“ gumos serija. Dabar didžiuojamės galėdami pranešti: Misija baigta!

    Puikus žaidimas. Atlikite savo geriausius rezultatus.

    GEWO Nexxus EL Pro 43 yra tobulas maksimalaus sukibimo su paviršiumi (DGC40+ 2.0) ir visos galios, reikalingos šiuolaikiniams puolamiesiems žaidimo stiliams, derinys. Jis sudaro GEWO Nexxus EL Pro serijos greičio elastingą vidurį ir parodo savo stipriąsias puses, ypač daug variantų, besisukančiose situacijose. Privalumai: saugus atakos pradėjimas, maksimalus kamuolio grįžtamasis ryšys dėl švelnaus prisilietimo tiek puolimo, tiek pasyvaus žaidimo situacijose. Dėl besisukančio nexxTT viršutinio sluoksnio galingi pasukimai padavimo/grąžinimo metu.

    Gumos funkcijos:

• Aukšta trajektorija, mažesnis polinkis į klaidas, kai žaidžiate iki ribos; Su 43° vidutinio kietumo sukimosi kempinėle ji yra tikra Nexxus Pro serijos universali priemonė.

• Idealiai tinka šiuolaikiniams atakuojantiems žaidėjams, kurie teikia pirmenybę elastingoms medžiagoms savo žaidimo stiliams.

• Žaidėjams, siekiantiems laimėti taškus tiksliai padėdami kamuoliuką ir sukdami, o ne naudodami maksimalų greitį.

Dėl nuolatinių gaminio koregavimo, pvz. įvedus naujus ABS kamuoliukus, gumas teko koreguoti pagal šias tendencijas. Naujausios kartos kamuoliukai sukasi mažiau ir lėčiau. Norėdami kompensuoti šį sukimosi ir greičio praradimą, turite dvi galimybes: koreguoti techniką arba medžiagą. GEWO siekia palaikyti būtinus fizinius koregavimus naudodama naujoviškus sprendimus: plonas, gerai sukibęs viršutinis lakštas (nexxTT), kompensuojantis greičio ir sukimosi praradimą būdinga dinamika ir didesne įtampa (N.E.P.). Be to, vidutinių porų, dinamiška kempinė, kuri, priklausomai nuo pasirinkto veikimo varianto (XT -> greitis; EL -> sukimasis), paverčia Nexxus Pro seriją tikru "Energijos monstru", ypač maksimalaus storio (2,2 mm/). 2,3 mm = didžiausia. Galia. Žaisti.).

    DGC40+ 2.0

    Vienas iš GEWO HYPE EL / XT / KR gumų sėkmės veiksnių buvo naujoviška DGC40+ viršutinių sluoksnių technologija. DGC40+ reiškia nuolatinį, patikimą sujungimą, kai liečiasi kamuoliukas, o sukibęs paviršius neleidžia jam „slysti“. Pristačius naujausios kartos kamuoliukus (pvz., GEWO Select Pro 40+***), reikia toliau tobulinti ir pritaikyti viršutinius sluoksnius. Rezultatas: DGC40+ "Dynamic-Grip-Concept" 2.0. Viršutinis sluoksnis buvo specialiai sukurtas ir pritaikytas naujausių kartų kamuoliukų reikalavimams. Jei neinate į priekį, einate atgal!

    FlexTech

    Lankstus kempinės / gumos dizainas FLEX-TECH (XT), kuris buvo specialiai sukurtas GEWO, sukuria įspūdingą greitį. XT serijos gumos, kartu su DGC40+ 2.0 viršutiniu sluoksniu, paverčia jūsų priešininko sukimosi greitį energija ir vėl išleidžia šią energiją savo smūgiu, kai kamuolys palieka jūsų raketę. Gumos dantukai yra išdėstyti didesniu atstumu vienas nuo kito ir yra šiek tiek plonesni nei EL gumos. Šios gumos visų pirma orientuotos į greitį.

    Elastinė guma

    EL guma (elastinė guma), nepaisant savo kompaktiškumo, užtikrina puikų grįžtamąjį ryšį su kamuoliu ir unikalų pojūtį. Visos šios serijos gumos skirtos sukimui. Gumos dantukai yra išdėstyti mažesniu atstumu vienas nuo kito ir yra šiek tiek storesni nei XT gumose. Kalbant apie sukimo generavimą, DGC40+ 2.0 viršutinis sluoksnis išskleidžia savo tikrąją jėgą (labai patikimas sujungimas ir maksimalus sukimasis), nes kamuoliukui kontaktuojant jis suteikia šiek tiek didesnį kontaktinį plotą. Mėgaukitės nauja patirtimi!

Gamintojo charakteristika:

greitis: 118

kontrolė: 96

sukimas: 128

charakteristika: off

paviršius: lygi guma

kietumas: medium

galimas gumos storis: 1,9 mm, 2,1mm, max,

galimos spalvos: raudona, juoda 

Turime vietoje max storio (juodų ir raudonų)

Jei sandėlyje neturėsime (prie prekės bus užrašas "Yra prekyboje"), užsakymą įvykdysime per 14 d.d

charakteristika
off
kempinės minkštumas
medium

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • Gamintojas: GEWO
  • Prekės kodas: 8673
  • Prieinamumas: 1
  • 49.90€

  • Be PVM: 41.24€

Galimi pasirinkimai


Susijusios prekės

GEWO Nexxus EL Pro 38

GEWO Nexxus EL Pro 38

Koks jausmas. Tikslumas geriausiu atveju.Garsas įjungtas! Patirkite nepaprastą žaidimo malonumą: mak..

49.90€ Be PVM: 41.24€

GEWO Nexxus XT Pro 48

GEWO Nexxus XT Pro 48

    Ilgalaikės bandymų serijos su griežčiausiomis geometrinėmis ir žaidimo ypaty..

52.90€ Be PVM: 43.72€

Gewo Proton Neo 450

Gewo Proton Neo 450

    Aukščiausios kokybės Proton Neo serijos guma. Tai kiečiausia ir greičiausia ..

39.90€ Be PVM: 32.98€

Gewo Hype EL Pro 42.5

Gewo Hype EL Pro 42.5

    „GEWO hype EL Pro 42.5“ yra optimali jėgos, sukimo ir paviršiaus sukibimo si..

48.90€ Be PVM: 40.41€

Donic guma BlueGrip S1

Donic guma BlueGrip S1

BLUEGRIP S1 su kiek kietesne kempine versija ir BLUEGRIP S2 minkštesnio kietumo kempinėle (42,5°) yr..

42.89€ Be PVM: 35.45€

Donic guma Bluestorm Z3

Donic guma Bluestorm Z3

DONIC BLUESTORM – kyla audra!MĖLYNAS PERSPĖJIMAS!Visapusiškai plonesnė viršutinio paviršiaus guma, v..

44.90€ Be PVM: 37.11€

Stiga guma DNA PRO S

Stiga guma DNA PRO S

DNA serija yra pirmoji STIGA stalo teniso guma, pagaminta Vokietijoje.Šios stalo teniso gumos skirto..

47.90€ Be PVM: 39.59€

Stiga guma DNA Platinum M

Stiga guma DNA Platinum M

DNA Platinum M – pasaulinio lygio stalo teniso gumaDNA Platinum yra naujausias STIGA DNA serijos pap..

54.90€ Be PVM: 45.37€

Stiga guma DNA Platinum S

Stiga guma DNA Platinum S

DNA Platinum – pasaulinio lygio stalo teniso gumaDNA Platinum yra naujausias STIGA DNA serijos papil..

54.90€ Be PVM: 45.37€

Žymės: yra sandėlyje, jei pageidaujate didesnio kiekio, užsakysime