GEWO Nexxus XT Pro 48

    Ilgalaikės bandymų serijos su griežčiausiomis geometrinėmis ir žaidimo ypatybių tolerancija skirtingomis sąlygomis sudarė pagrindą: rezultatas buvo tobulas naujo lygio derinimas. GEWO misija yra sukurti maksimalaus tikslumo gumas, kurios atitiktų šiuolaikinio stalo teniso reikalavimus. Taigi, kai naudojate GEWO Nexxus Pro su pažangiausia technologija (nexxTT, N.E.P., Maxximum.Power.Play.) su savo pagrindu - žinote bus pats geriausias rezultatas

Naujausi fiziniai patobulinimai (pvz., nauji kamuoliukai) ir patirtis, įgyta vykdant ilgalaikes projektavimo ir bandymų serijas visame pasaulyje (įskaitant daugybę aukščiausio lygio GEWO žaidėjų, talentų ir trenerių iš įvairių sričių), baigėsi vienu tikslu: „nexxTT Generation“ gumos serija. Dabar didžiuojamės galėdami pranešti: Misija baigta!

Galingas. Sukurta greičiui.

Nexxus serijos galios paketas Maksimali dinamika ir plokščia trajektorija kartu su didžiuliu katapultos efektu yra pagrindinės šios jėgos gumos savybės. FLEX-TEC technologija užtikrina maksimalų greitį, o DGC40+ 2.0 viršutinis sluoksnis garantuoja nuoseklų ir patikimą sujungimą, kai raketė atsitrenkia į kamuoliuką. Ypač naudojant maksimalaus storio kempinę (2,3 mm), šis galios paketas išskleidžia visą savo galią ir energijos potencialą. Nepaisant 48° kietos kempinės greičio ir dinamikos, GEWO Nexxus XT Pro 48 suteikia nuostabų jausmą dėl sukibusio viršutinio lakšto ir neįtikėtino patikimumo atliekant pasyvius smūgius, naudojamus šiuolaikinėse padavimo/grąžinimo situacijose, blokuojant ir apverčiant.

Gumos funkcijos:

• Šiam galios paketui būdinga plokščia ir tiesioginė trajektorija.

• Atakuojanti guma su optimizuotu greičiu ir katapultos ypatybėmis, išskleidžianti visą jos stiprumą ir galią, kai pasiekiama iki galo. Bekompromisė puolimo galia!

• Idealiai tinka šiuolaikiniams puolėjams, pasitikintiems dinamišku, į greitį orientuotu, arti stalo ir vidutinio nuotolio žaidimu.

nexxTT / N.E.P (Nano.Elastic.Plus) / Maxximum.Power.Play.

    Dėl nuolatinių gaminių koregavimo, pvz. įvedus naujus ABS kamuoliukus, gumas teko koreguoti pagal šias tendencijas. Naujausios kartos kamuoliukai sukasi mažiau ir lėčiau. Norėdami kompensuoti šį sukimosi ir greičio praradimą, turite dvi galimybes: koreguoti techniką arba inventorių. GEWO siekia palaikyti būtinus fizinius koregavimus naudodama naujoviškus sprendimus: plonas, gerai sukibęs viršutinis sluoksnis (nexxTT), kompensuojantis greičio ir sukimosi praradimą būdinga dinamika ir didesne įtampa (N.E.P.). Be to, vidutinių porų, dinamiška kempinė, kuri, priklausomai nuo pasirinkto veikimo varianto (XT -> greitis; EL -> sukimasis), paverčia Nexxus Pro seriją tikru "Energijos monstru", ypač maksimalaus storio (2,2 mm/ 2,3 mm = didžiausia galia žaisti.).

    DGC40+ 2.0

    Vienas iš GEWO HYPE EL / XT / KR gumų sėkmės veiksnių buvo naujoviška DGC40+ viršutinių sluoksnių technologija. DGC40+ reiškia nuolatinį, patikimą sujungimą, kai liečiasi kamuoliukas, o sukibęs paviršius neleidžia jam „slysti“. Pristačius naujausios kartos kamuoliukus (pvz., GEWO Select Pro 40+***), reikia toliau tobulinti ir pritaikyti viršutinius sluoksnius. Rezultatas: DGC40+ "Dynamic-Grip-Concept" 2.0. Viršutinis sluoksnis buvo specialiai sukurtas ir pritaikytas naujausių kartų kamuoliukų reikalavimams. Jei neinate į priekį, einate atgal!

    FlexTech

    Lankstus kempinės / gumos dizainas FLEX-TECH (XT), kuris buvo specialiai sukurtas GEWO, sukuria įspūdingą greitį. XT serijos gumos, kartu su DGC40+ 2.0 viršutiniu sluoksniu, paverčia jūsų priešininko sukimosi greitį energija ir vėl išleidžia šią energiją savo smūgiu, kai kamuoliukas palieka jūsų raketę. Gumos dantukai yra išdėstyti didesniu atstumu vienas nuo kito ir yra šiek tiek plonesni nei EL gumos. Šios gumos visų pirma orientuotos į greitį.

    Elastinė guma

    EL guma (elastinė guma), nepaisant savo kompaktiškumo, užtikrina puikų grįžtamąjį ryšį su kamuoliu ir unikalų pojūtį. Visos šios serijos gumos skirtos sukimui. Gumos dantukai yra išdėstyti mažesniu atstumu vienas nuo kito ir yra šiek tiek storesni nei XT gumose. Kalbant apie sukimosi generavimą, DGC40+ 2.0 viršutinis sluoksnis išskleidžia savo tikrąją jėgą (labai patikimas sujungimas ir maksimalus sukimasis), nes kamuoliukui kontaktuojant jis suteikia šiek tiek didesnį kontaktinį plotą. Mėgaukitės nauja patirtimi!

Gamintojo charakteristika:

greitis: 126

kontrolė: 90

sukimas: 127

charakteristika: off+

paviršius: lygi guma

kietumas: medium+

galimas gumos storis: 1,9mm, 2,1mm, max,

galimos spalvos: raudona, juoda 

Turime vietoje 2.1mm storio (juodų ir raudonų)

Jei sandėlyje neturėsime (prie prekės bus užrašas "Yra prekyboje"), užsakymą įvykdysime per 14 d.d3

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • Gamintojas: GEWO
  • Prekės kodas: 8671
  • Prieinamumas: 1
  • 52.90€

  • Be PVM: 43.72€

Galimi pasirinkimai


Susijusios prekės

GEWO Nexxus EL Pro 38

GEWO Nexxus EL Pro 38

Koks jausmas. Tikslumas geriausiu atveju.Garsas įjungtas! Patirkite nepaprastą žaidimo malonumą: mak..

49.90€ Be PVM: 41.24€

GEWO Nexxus EL Pro 43

GEWO Nexxus EL Pro 43

    Ilgalaikės bandymų serijos su griežčiausiomis geometrinėmis ir žaidimo ypaty..

49.90€ Be PVM: 41.24€

Gewo Hype EL Pro 47.5

Gewo Hype EL Pro 47.5

    GEWO Hype EL Pro 47.5 turi puikų sprogstamosios galios sukimo ir itin padidi..

48.90€ Be PVM: 40.41€

Gewo nanoFLEX FT48

Gewo nanoFLEX FT48

    NanoFLEX – galutinis ginklas su lanksčia aukšto įtempimo technologija. Pasir..

46.90€ Be PVM: 38.76€

Victas guma V > 15 Extra

Victas guma V > 15 Extra

Pats geriausias ginklas agresyviems atakuojantiems žaidėjams! V > 15 Extra yra aukščiausios klasė..

47.90€ Be PVM: 39.59€

Donic guma Bluestorm Z2

Donic guma Bluestorm Z2

DONIC BLUESTORM – kyla audra!Visapusiškai plonesnė viršutinio paviršiaus guma, veikiama didelio suki..

44.90€ Be PVM: 37.11€

Xiom guma Vega X

Xiom guma Vega X

VEGA X – švenčia VEGA 10 metų jubiliejųStalo tenisininkai iš viso pasaulio patyrė ir įvertino „VEGA“..

30.90€ Be PVM: 25.54€

andro guma Rasanter C 48

andro guma Rasanter C 48

Dėl tobulo priešpriešinio sukimoTai centrinis dabarties stalo teniso smūgis: kontraspinas. Tai atsak..

48.90€ 54.90€ Be PVM: 40.41€

Stiga guma DNA PRO M

Stiga guma DNA PRO M

DNA serija yra pirmoji STIGA stalo teniso guma, pagaminta Vokietijoje.Šios stalo teniso gumos skirto..

47.90€ Be PVM: 39.59€

Stiga guma DNA FUTURE M

Stiga guma DNA FUTURE M

DNA serija yra pirmoji STIGA stalo teniso guma, pagaminta Vokietijoje.Šios stalo teniso gumos skirto..

29.90€ Be PVM: 24.71€

Žymės: yra sandėlyje, jei pageidaujate didesnio kiekio, užsakysime