GEWO Neoflexx eFT 48

Kad iš tikrųjų veiktų kuo geriau, pirmiausia turėsite rasti tinkamą gumą. Laimei, yra paprastas pasirinkimas optimaliam veikimui – GEWO Neoflexx eFT. Naujas standartinio paketo sprendimas yra puikus universalumo, žaidimo ir didelio atlaidumo derinys. Eco boost (eTec) yra šios gumų serijos dėmesio centre. eTec garantuoja tikslų išdėstymą, linksmybes ir valdymą visose situacijose – galimi variantai: eFt 48, eFT 45 ir FT40. Vienas dalykas apie gumas tapo labai aiškus per daugybę gaminių susitikimų ir bandymų serijų, kuriose dalyvavo mūsų GEWO trenerių komanda: čempionu tampa ne greičiausia guma. „Tai taip paprasta: kad pasisektų, jums tereikia gumos, kuria galite pasikliauti bet kurioje situacijoje, kad laimėtumėte daugiau taškų nei priešininkas“. Ši gumos serija suteikia jums viską, ko jums reikia už puikų kainos ir kokybės santykį.

    GEWO eco-boost serijos universali guma. Žaidėjams, ieškantiems idealaus „klasikinių gumų“ pranašumų ir valdymo bei „Tensor“ pagrindu pagamintų aukštos kokybės gumų savybių derinio. Būtent tai suteikia GEWO „eco-Boost“: vidutinis greitis atakuojant iš viršaus, minkštas ir elastingas viršutinis guminis sluoksnis ir puikus patikimumas bei valdymas. Minkšta GEWO Neoflexx eFT 40 eSpin technologija garantuoja optimalų kamuolio valdymą ir ilgesnį jo kontakto laiką, kad būtų galima optimaliai valdyti ir atleisti. Žaidimo valdymas, tam ir sukurta ši guma. Tačiau jis vis dar turi daugiau nei pakankamai galios pavojingiems sukimams ir smūgiams.

Gumos funkcijos:

• Skirta dinamiškiems, nuo sukimosi priklausomiems atakuojantiems žaidėjams, daugiausia dėmesio skiriantiems atakoms, bet vis tiek reikalaujantiems pakankamai kontrolės žaidimo virš stalo ar pasyvaus žaidimo situacijose. GEWO Neoflexx eFT 48 atveria visiškai naują stalo teniso pramogų dimensiją.

• Greitis ir sukimas gali būti keičiami ir valdomi tiesiog puikiai – įdėjimo tikslumas įspūdingas! Puiki kontrolė padavimo ir grąžinimo situacijose.

• Idealiai tinka žaidėjams, kurie norėtų išbandyti kažką kitokio nei klasikinės gumos ir dar neperėjo prie Tensor, bet dabar jiems reikia daugiau greičio ir dinamikos, kad galėtų susidoroti su 40+ kamuoliu neprarasdami kontrolės ir patikimumo.

„eSpeed“ / „eSpin“ technologija: „ekonominis (nominis) pastiprinimas jūsų rungtynėms“ yra šios guminės serijos šūkis. Šios gumos kartos pagrindas yra puikus naujai sukurtos kempinės su sukibimo paviršiumi ir naujos dantukų išdėstymo deriniu. Kietesnės gumos (45° ir 48°) daugiausia dėmesio skiria greičiui (eSpeed), o minkštesnė guma (40°) sukimui metu. „eSpeed“ / „eSpin“ – atlikite geriausius rezultatus. GEWO Neoflexx eFT – tikėkitės daugiau!

NEAS: „New Efficiency Active System“ – neklystamai tiksli. Naujai sukurta NEAS kempinė užtikrina pakankamą greitį atliekant visus puolimo smūgius, tačiau šioje serijoje daugiausia dėmesio skiriama būtent kontrolei. Tinka visų klasių žaidėjams.

DGC40+: Patikrinta DGC40+ „Dynamic Grip Concept“ garantuoja vienodą, patikimą kamuoliuko sukabinimą jam atsitrenkus į raketę, jo nauja paviršiaus tekstūra neleidžia kamuoliui „paslysti“ ir energijos nuostoliams, kai kamuolys palieka gumą. Paviršius buvo specialiai sukurtas ir pritaikytas naujiems kamuoliukų reikalavimams.

Gamintojo charakteristika:

greitis: 98

kontrolė: 94

sukimas: 112

charakteristika: off

paviršius: lygi guma

kietumas: hard

galimas gumos storis: 1,7mm, 1,9mm, 2,1mm.

galimos spalvos: raudona, žalia,  juoda 

Jei sandėlyje neturėsime (prie prekės bus užrašas "Yra prekyboje"), užsakymą įvykdysime per 14 d.d

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • Gamintojas: GEWO
  • Prekės kodas: 8668
  • Prieinamumas: Yra Prekyboje
  • 35.90€

  • Be PVM: 29.67€

Galimi pasirinkimai


Susijusios prekės

GEWO Codexx EF Pro 54

GEWO Codexx EF Pro 54

    Palyginti su EL Pro 52 versija, GEWO Codexx EF Pro 54 (Explosive Friction) s..

39.90€ 44.90€ Be PVM: 32.98€

GEWO Neoflexx eFT 40

GEWO Neoflexx eFT 40

    Kad iš tikrųjų veiktų kuo geriau, pirmiausia turėsite rasti tinkamą gumą. La..

35.90€ Be PVM: 29.67€

Gewo Hype EL Pro 47.5

Gewo Hype EL Pro 47.5

    GEWO Hype EL Pro 47.5 turi puikų sprogstamosios galios sukimo ir itin padidi..

48.90€ Be PVM: 40.41€

Gewo nanoFLEX FT48

Gewo nanoFLEX FT48

    NanoFLEX – galutinis ginklas su lanksčia aukšto įtempimo technologija. Pasir..

46.90€ Be PVM: 38.76€

Žymės: užsakymo metu pastabose nurodyti pageidaujamos gumos spalvą ir storį