Stiga pagrindas Cybershape Carbon

Cybershape – visiškai naujo tipo pagrindas su unikalia forma ir didesniu smūgio plotu!

„Cybershape“ yra stalo teniso pagrindas, nepanašus į nieką, ką jūs kada nors matėte. Jis ne tik pasižymi unikalia ir įspūdinga forma, bet ir turi optimizuotą smūgio sritį.

Mūsų tyrimai parodė, kad daugumai žaidėjų optimali smūgio sritis yra viršutinėje raketės pusėje. Štai kodėl mes optimizavome smūgio sritį, kad ji būtų 11 % didesnė rankenai su rankena ir 9 % didesne rankena, palyginti su tradiciniu pagrindu. Viena iš ypatingų „Cybershape“ ypatybių yra ta, kad grįžimo metu smūgio sritis yra net 6,5 cm arčiau stalo, palyginti su 2,5 cm, kai pagrindas yra apvalus. Kadangi dauguma profesionalaus žaidėjo smūgių (ir backhand, ir forhend) atliekami viršutinėje raketės pusėje, būtent čia Cybershape išsiskiria.

Didesnė smūgio zona suteikia geresnę vietą, todėl žaidėjas gali lengviau kontroliuoti savo trumpus padavimus ir, pavyzdžiui, grąžinimus. Kadangi viršutinės dalies smūgio sritis buvo išplėsta, apatinė dalis buvo sumažinta 2%, kad pagrindas nebūtų per sunkus ir nesukeltų disbalanso. „Cybershape“ yra 5+2 sluoksnių ašmenys, paremti CCF (Close Core Fibre) technologija, o tai reiškia, kad anglies sluoksnis yra tiesiai ant pagrindo šerdies. Rezultatas – didesnė žaidimo kontrolė ir greitis.

Naudodami lengvą ir technologiškai pažangų, Vokietijoje pagamintą anglies pluošto kompozitą, sugebėjome atsverti jo svorį, todėl, nors kibernetinėje erdvėje yra didesnis paviršiaus plotas nei įprasto pagrindo, jis nėra sunkesnis. Unikali „Cybershape“ forma taip pat leidžia žaidėjui lengviau matyti smūgio vietą padavimo metu. Dėl skirtingų kampų žaidėjas gali pasirinkti iš šešių kampų, priklausomai nuo norimo sukimo tipo ir kiekio. Bendradarbiaudami su KTH Karališkuoju technologijos institutu, mes taip pat išbandėme Cybershape vibracines savybes, t. y. kaip pagrindas reaguoja, kai susiduria su kamuoliu. Bandymai parodė, kad Cybershape turi didesnę jautrią vietą, kuri yra toliau ant rankenos, palyginti su įprastos formos pagrindais. Dažnio atsakas taip pat yra linijiškesnis, o tai reiškia, kad vibracijos skirtingai perduodamos į rankeną ir ranką.

Žaidėjui tai reiškia visiškai naują ir unikalų pojūtį žaidimo metu, palyginti su tradiciniu pagrindu.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • Gamintojas: stiga
  • Prekės kodas: 10682
  • Prieinamumas: 10
  • 204.49€

  • Be PVM: 169.00€

Galimi pasirinkimai


Susijusios prekės

GEWO Robles Hinoki Ex-Carbon OFF

GEWO Robles Hinoki Ex-Carbon OFF

Naujasis pagrindas, kuriuo žaidžia Alvaro Roblesas – sureguliuotas maksimaliam našumui. Atsižvelgdam..

149.90€ Be PVM: 123.88€

Žymės: reikia užsakyti, pristatymas per 10 - 14 d.d.