GEWO Nexxus EL Pro 48 SuperSelect

  • GEWO  Nexxus EL Pro 48 SuperSelect

    GEWO Nexxus SuperSelect – Pro Player gumos atitinka net aukščiausius reikalavimus. Dėl itin sudėtingo gamybos proceso šios gumos iki šiol buvo prieinamos tik geriausiems GEWO kontraktų žaidėjams!

    SuperSelect reiškia kruopščiai parinktą apdorojimo kokybę, nuolatines žaidimo funkcijas ir charakteristikas bei ilgalaikį greitį ir sukimo reitingus. Specialus klijavimo ir gamybos būdas užtikrina, kad mūsų SuperSelect gumos atitiktų aukštus profesionalių žaidėjų, tokių kaip Quadri Aruna (15 geriausių pasaulyje) ir Alvaro Robles, vicečempionas vyrų dvejetuose, reikalavimus. Žaidėjai, kurie gali susidoroti su greičiu ir puikiu energijos perdavimu, džiaugsis šiuo nauju atakuojančiu ginklu, kuris nepalieka nieko nepageidaujamo. Dviejų technologijų naujovių „Super Select Transmission Tec“ (SSTT) ir „Optimized Trajektorijos Tec“ (OTT), kurios sudaro naujų GEWO puolimo šedevrų pagrindą, greita, sukimų ataka ir kontrataka bus lengva ir beveik be pastangų.

    GEWO naujoji ProPlayer lygio aukščiausios klasės guma žaidėjams, keliaujantiems į viršų!

    GEWO Nexxus EL Pro 48 SuperSelect

    Mažiausios detalės lemia skirtumą – geriausias sprendimas jūsų žaidimui.

    Šis SuperSelect variantas yra šiek tiek lankstesnis ir įvairesnis; Tai puikus pasirinkimas žaidėjams, ieškantiems vidutinio kietumo gumų su maksimaliu našumu. Labai lipnus viršutinis gumos sluoksnis ir galinga kempinė kartu su specialia klijavimo technika garantuoja maksimalų greitį ir sukimosi reitingus bei užtikrina pakankamą valdymą pasyviose žaidimo situacijose. Žaidėjai, kurie jaučiasi patogiai vidutinio nuotolio žaidime, ne tik arti stalo, bet ir mėgausis GEWO Nexxus EL Pro 48 SuperSelect ir aiškiu, galingu garsu, kurį jis sukuria, kai puikiai pataikote kamuoliuką.

    Gumos funkcijos:

Idealiai tinka į sukimą orientuotiems žaidėjams, turintiems gerą techniką.

Maksimalus katapultos efektas, sukimas ir didžiausias greitis vidutinio kietumo kempinių segmento gumai.

Galingas žaidimas nuo vidutinio nuotolio ir arti stalo neprarandant greičio ir kontrolės.

    Optimizuota trajektorijos technologija (OTT)

    Naujosios GEWO Nexxus SuperSelect gumos sukurtos taip, kad atitiktų net aukščiausius pagreičio ir stabilumo reikalavimus. Mūsų tikslas buvo sukurti kompaktiškesnę kempinės tekstūrą, kad guma būtų dinamiškesnė ir elastingesnė, nepadidinant jos svorio. Naujoji „Optimized Trajectory Tec“ (OTT) yra naujoviškas šios plėtros rezultatas.

    Elastingesnės vidutinės poros kempinės "oro ląstelės" („SuperSelect Sponge Cells“) užtikrina lankstų ir dinamišką pojūtį, nepaisant kietumo, ir tuo pačiu taupo svorį. Dėl to kempinėje pasiekiamas didesnis tankis, o tai ne tik suteikia daugiau sukimosi ir dinamikos, bet ir užtikrina ilgesnę kamuoliuko trajektoriją.

    Optimizuotos trajektorijos Tec (OTT) yra pažangiausio, didelio našumo stalo teniso raktas kartu su kietomis ir dinamiškomis kempinėmis.

    „Super Select Transmission Tec“ (SSTT)

    Mūsų visiškai nauja Super Select Transmission Tec sistema (SSTT) užtikrina optimalų sukimo ir greičio perkėlimą į kamuoliuką. Naujos paviršiaus savybės leidžia lengvai blokuoti ir atremti besisukančius kamuoliukus su plokščia trajektorija, išvengiant priverstinių klaidų. Dėl specialaus gumos mišinio, kuris garantuoja ilgesnį kamuoliuko laikymo laiką, jūsų pačių atakos su viršūne vis tiek bus lengvos ir bus sunkus iššūkis daugeliui jūsų priešininkų.

    DGC40+ 2.0

    DGC40+ 2.0 reiškia nuoseklų ir patikimą sujungimą, kai liečiasi kamuoliukas, o sukibęs paviršius neleidžia jam „slysti“. Pristačius naujausios kartos kamuoliukus (pvz., GEWO Select Pro 40+ ***), reikėjo toliau tobulinti ir pritaikyti guminius viršutinius sluoksnius, todėl buvo sukurta DGC40+ „Dynamic-Grip-Concept“ 2.0. Viršutinis paviršius buvo specialiai sukurtas ir pritaikytas naujausių kartų kamuoliukų reikalavimams. Jei neini į priekį, eini atgal!

    Elastinė guma

EL guma (elastinė guma), nepaisant savo kompaktiškumo, užtikrina puikų grįžtamąjį ryšį su kamuoliu ir unikalų pojūtį. Visos šios serijos gumos skirtos sukimui. Gumos vidiniai dantukai yra išdėstyti mažesniu atstumu viena nuo kitos ir yra šiek tiek storesnės nei EL gumos. Kalbant apie sukimosi generavimą, DGC40+ 2.0 viršutinis sluoksnis išskleidžia savo tikrąją jėgą (labai patikimas sujungimas ir maksimalus sukimasis), nes kamuoliukui kontaktuojant jis suteikia šiek tiek didesnį kontaktinį plotą. Mėgaukitės nauja patirtimi!

Gamintojo charakteristika:

greitis: 134

kontrolė: 88

sukimas: 126

charakteristika: off+

paviršius: lygi guma

kietumas: hard-

galimas gumos storis: .2.0 mm, 2,2 mm

galimos spalvos: žalia, juoda 

2,0 mm storio žalios spalvos turime sandėlyje

Jei sandėlyje neturėsime (prie prekės bus užrašas "Yra prekyboje"), užsakymą įvykdysime per 14 d.d.

charakteristika
off+
kempinės minkštumas
hard-

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • Gamintojas: GEWO
  • Prekės kodas: 10563
  • Prieinamumas: 1
  • 52.90€
  • 42.90€

  • Be PVM: 35.45€

Galimi pasirinkimai


Susijusios prekės

GEWO Nexxus EL Pro 45 SuperSelect

GEWO Nexxus EL Pro 45 SuperSelect

 GEWO Nexxus SuperSelect – Pro Player gumos atitinka net aukščiausius reikalavimus. Dėl itin su..

42.90€ 52.90€ Be PVM: 35.45€

Gewo nanoFLEX FT48

Gewo nanoFLEX FT48

    NanoFLEX – galutinis ginklas su lanksčia aukšto įtempimo technologija. Pasir..

46.90€ Be PVM: 38.76€

Žymės: yra sandėlyje, jei pageidaujate didesnio kiekio, užsakysime