Pimplepark pagrindas Filius

  • Pimplepark pagrindas Filius

PiMPLEPARK yra vienas iš nedaugelio prekių ženklų visame pasaulyje, kuris visą dėmesį skiria gumų ir peilių, specialiai pritaikytų naujajam plastikiniam kamuoliukui, kūrimui. Po ilgo proceso nuo pirmosios idėjos iki galutinio produkto kūrimo, Vokietijos prekės ženklas išleido trečiąjį pagrindą „Filius“.

Filius kilęs iš lotyniško žodžio „sūnus“. Šis pavadinimas pagrįstas aiškia koncepcija: Filius yra, galima sakyti, gynybinio pagrindo Castro sūnus, kurį taip pat siūlome. Tikslas buvo sukurti lėtesnį Castro variantą, kuris tiktų tikriems gynybos strategams. Taip gimė Filiaus idėja.

Filius yra visiškai pagamintas Vokietijoje ir atitinka aukščiausius kokybės standartus. Tai penkių sluoksnių medžio pagrindas. Kūrėjai sąmoningai nusprendė nenaudoti jokių papildomų medžiagų ar sintetinių pluoštų šioje gynybinėje raketėje. Pagrindas buvo šiek tiek padidintas ir todėl tinka klasikiniams gynėjams. Nepaisant to, kūrėjams pavyko išlaikyti maždaug 85 gramų bendrą pagrindo svorį. Pagrindą galima įsigyti su tiesia arba platėjančia rankena.

Išsami pagrindo struktūra:

    kiri šerdiessluoksnis

    antrasis sluoksnis pagamintas iš limbos

    išoriniai sluoksniai iš eglės

    rankena pagaminta iš riešutmedžio medienos

„Filius“ yra skirtas šių tipų gynybiniams žaidėjams:

    Klasikiniai gynėjai ginasi toli nuo stalo:

    Filius palaiko klasikinius gynėjus dėl itin aukšto valdymo ir mažo greičio. Saugumas yra didžiausias prioritetas, leidžiantis žaidėjams žaisti vienoda ir tiksli grąža greito ir didelio sukimosi kilpomis. Filius gali būti derinamas tiek su ilgais dantukais, tiek su lėtomis anti gumomis, tiek su lygiomis gynybinėmis gumomis.  Jis siūlo didžiulį sukimąsi.

    Žaidžianti gynyboje visapusiški žaidėjai, pasikliaujantys saugumu ir sukimu

    Žaidėjai, žaidžiantys arti stalo, su Filius gali atlikti efektyvius, didelio sukimosi smūgius. Pagrindas su minkštais eglės išoriniais  sluoksniais suteikia labai įdomų pojūtį derinant su stora ir kieta guma. Valdymas išlieka fenomenalus, o sukimosi potencialas taip pat viršija vidutinį. Taigi, besiginantys visapusiški žaidėjai gali priversti savo priešininkus daryti klaidas saugiai blokuodami ir stumdami, taip pat naudodami didelio sukimosi kilpas.

Palyginti su Castro ir Murus, Filius yra lėčiausias pagrindas PiMPLEPARK gaminių asortimente. Jis aiškiai skirtas žaidėjams, laukiantiems varžovų klaidų ir tik retkarčiais pelnant taškus aktyviais smūgiais. Žaidėjai, vadovaujantys šūkiu „saugumas visų pirma“, labai džiaugsis šiuo pagrindu!

Gamintojo charakteristika:

charakteristika: def

svoris: 85 g.

sluoksnių skaičius 5

galimos rankenos: platėjanti, tiesi.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • Gamintojas: Pimplepark
  • Prekės kodas: 9671
  • Prieinamumas: Yra Prekyboje
  • 64.90€

  • Be PVM: 53.64€

Galimi pasirinkimai


Susijusios prekės

Gewo Velox alpha Def

Gewo Velox alpha Def

    Naujas superginklas visiems gynėjams su FineLine 360° technologija. Puikiai ..

54.90€ Be PVM: 45.37€

S + T pagrindas Zeus

S + T pagrindas Zeus

Didžiausias mūsų tikslas buvo sukurti aukščiausios klasės raketę šiuolaikiniams gynybiniams žaidėjam..

104.91€ Be PVM: 86.70€

Žymės: reikia užsakyti, pristatymas per 10 - 14 d.d.