Pimplepark pagrindas Castro

  • Pimplepark pagrindas Castro

PiMPLEPARK tikriausiai yra vienas iš nedaugelio stalo teniso prekių ženklų visame pasaulyje, kuris jau nuo pat įkūrimo daug dėmesio skyrė gumų ir pagrindų, pritaikytų naujajam plastikiniam kamuoliui, kūrimui. Po Murus Castro yra antrasis vokiško prekės ženklo pagrindas.

Castro – romanų kalbose vartojamas žodis, kilęs iš lotyniško žodžio castrum, reiškiančio tvirtovę. „PiMPLEPARK“ kūrėjai, kurdami šį pagrindą, turėjo omenyje aiškią viziją: „Castro“ žaidėjams turėjo būti tvirta tvirtovė. Todėl tai yra labai kontroliuojamas, tačiau gana greitas gynybinis pagrindas, kurį galėtume priskirti Def+ arba All.

Priešingai nei Murus, Castro neturi papildomų medžiagų, tokių kaip anglis ar arilatas. Tai visiškai mediena su gana neįprasta sluoksnių struktūra. Pagrindą sudaro devyni labai gerai suderinti medžio sluoksniai. Castro siūlo labai aukštą valdymą ir vidutiniškai aukštą atšokimą. Gerai suderintų sluoksnių efektas užtikrina labai geras sukimosi charakteristikas ir puikų pojūtį. Pagrindas sukuria palyginti mažą vibraciją ir yra minimaliai sunkus.

Castro buvo specialiai sukurtas, kad tiktų šių tipų žaidėjams:

    Trikdantys žaidėjai arti stalo, naudodami ilgų dantukų gumas

    Žaidžiant su ilgais dantukais, Castro įgalina nemalonius stabdymo blokus ir puikias puolimo galimybes su ilgų dantukų puse. Kita vertus, lygios gumos pusė leidžia atlikti didelio sukimosi kontratakas dėl gerų sukimosi savybių ir pakankamai didelio greičio. Agresyvus stūmimas taip pat gali būti atliekamas labai tiksliai. Nereikia nė sakyti, kad „Castro“ galima lengvai derinti su dviem PiMPLEPARK sukurtomis gumomis „Cluster“ ir „Wobbler“ ir, žinoma, su kitomis ilgų dantukų gumomis.

    Šiuolaikiniai gynėjai žaidžia toli nuo stalo su daugybe puolimo smūgių

    Dėl didelio valdymo ir pakankamai didelio greičio Castro taip pat yra įdomi alternatyva šiuolaikiniams gynybiniams žaidėjams. Pagrindas sukasi labai stipriai, kai ginamės toli nuo stalo naudojant klasikines atvirkštines gumas, tokias kaip Joola Topspin C arba PiMPLEPARK Epos plonesnės kempinės versijos, arba ilgus dantukus, tokius kaip TSP Curl P1 R. Žaidžiant arti stalo , labai aukštas Castro valdymas daro jį ypač efektyvų blokuojant, kurį galima atlikti labai tiksliai, kad būtų galima pasiruošti kontratakoms.

Castro yra šiek tiek labiau gynybinis nei Murus. Nepaisant to, kad jame nėra anglies, jis puikiai veikia su ilgais dantukais. Castro galima įsigyti su tiesia ir platėjančia rankena. Maždaug 95 g sveriantis Castro nėra visai lengvas. Tačiau tai nėra problema, nes dauguma žaidėjų šį pagrindą derins su ilgų dantukų guma arba labai plona lygia guma kitoje pusėje.

Gamintojo charakteristika:

charakteristika: def+

svoris: 95 g.

sluoksnių skaičius 9

galimos rankenos: platėjanti, tiesi.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • Gamintojas: Pimplepark
  • Prekės kodas: 9670
  • Prieinamumas: Yra Prekyboje
  • 64.90€

  • Be PVM: 53.64€

Galimi pasirinkimai


Susijusios prekės

Gewo Velox alpha Def

Gewo Velox alpha Def

    Naujas superginklas visiems gynėjams su FineLine 360° technologija. Puikiai ..

54.90€ Be PVM: 45.37€

S + T pagrindas Zeus

S + T pagrindas Zeus

Didžiausias mūsų tikslas buvo sukurti aukščiausios klasės raketę šiuolaikiniams gynybiniams žaidėjam..

104.91€ Be PVM: 86.70€

Žymės: reikia užsakyti, pristatymas per 10 - 14 d.d.